Aktualitet

Krim në familje/ Burri vret gruan dhe veten

               Publikuar në : 14:07 - 19/06/18 |
ri.de.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Kolovicë në Prishtinë. Burri ka qëlluar me armë zjarri ndaj bashkëshortes së tij dhe më pas veten. Zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës tha:

“Rreth orës 12:30 kemi marrë informatë se në rrugën “Fitim Duraku” ka pasur të shtëna armësh. Sapo policia ka mbërritur në vendngjarje është gjetur një trup i pajetë i një burri, kurse gruaja që ka qenë e plagosur nga arma e zjarrit është nisur për në QKUK, por që rrugës ka ndërruar jetë”.

Pas