-Kronikë, Kryesore

Korcë/Përplasje me armë përpara bashkisë, një i plagosur në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korcës, pikërisht në zonën përpara Bashkisë, ku 2 persona janë komnfliktuar me njëri- tjetrin. Sherri ka përfunduar në përdorimin e armëve dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

I plagosuri është dërguar në spital në gjendje të rëndë, ndërsa polica mësohet se ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko