InstaBIZ

Kopjoi veshjen e këngëtares së njohur, ja shuma marramendëse e kostumit të Elvanës

               Publikuar në : 14:18 - 17/05/18 |
E SH

Elvana i ishte përshtatur më së miri temës së koncertit ‘Colour Day Fest” pasi kishte zgjedhur të vishej me një kostum plot ngjyra nga Versace.

Por ndoshta nuk e dinte se kishte bërë ‘Xing’ me këngëtaren e huaj, Jelena Karleusa e cila këtë kostum e kishte veshur pak kohë më parë. Pas këtij kostumi fshihet një çmim mjaft i kripur. Xhaketa ka kushtuar plot 2500 euro, pantallonat mbi 600, varësja 1200 euro dhe atletet nga Stella Mccartney. Totalisht look0u i saj atë ditë vlente 5000 euro.

Pas