Kontakt

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kontaktoni

I pari emision politik në Shqipëri, që prej 31 gushtit 1997 nga gazetari Blendi Fevziu!

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare, si arena e politikës shqiptare, në vitin e tij të 15-të televiziv.

Që nga sezoni televiziv 2008/2009, “Opinion” erdhi në TVKLAN në katër takime çdo javë: të henë, të martë, të mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Kjo strukturë e programit vazhdon edhe në sezonin aktual.

Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Salloni i politikës dhe aktualitetit hap dyert 4 mbremje në javë, për të dëgjuar opinionet e politikaneve dhe analisteve. Padron i shtëpisë, gazetari dhe analisti Blendi Fevziu.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][mnky_list_item icon_fontawesome=”fa fa-clock-o”]Emisioni Live[/mnky_list_item][vc_empty_space height=”5px”][vc_column_text]E Hënë: 22:15
E Martë: 22:15
E Mërkurë: 22:15
E Enjte: 21:00[/vc_column_text][vc_empty_space height=”60px”][mnky_list_item icon_fontawesome=”fa fa-home”]Adresa[/mnky_list_item][vc_empty_space height=”5px”][vc_column_text]TELEVIZIONI KOMBËTAR KLAN
Rruga: “Aleksander Moisiu”, nr.97
Pranë Ish – Kinostudio, 1007
Tiranë, Shqipëri
Web: www.opinion.al[/vc_column_text][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][contact-form-7 404 "Not Found"][/vc_column][/vc_row]

Pas