-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Koalicioni PS-LSI, ja çfarë mendon kryebashkiaku Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, sonte, ka deklaruar përgjatë intervistës në emisionin “Opinion” përballë gazetarit Blendi Fevziu, se është dakord për një koalicion mes PS-së dhe LSI-së.

Sipas Veliajt, e majta e bashkuar, ka sjellë gjithmonë stabilitet dhe rritje ekonomike.

Ai theksoi se Shqipëria jeton më mirë, se sa jetonte 3 vite e gjysmë më parë.

Shiko videon: 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko