InstaBIZ

Klipi i ri publikohet të dielën por Gjiko ka rezervuar një surprizë


               Publikuar në : 11:58 - 09/11/18 |
el ida

Ishte bashkëshortja e Gjikos, Elita Rudi që përmes një videoje të publikuar në Instagram tregoi se ai ka realizuar një këngë të re.

Reperi i njohur që u martua në fund të shtatorit të këtij viti, ka vendosur që kësaj here në klip të ketë edhe Elitën. E cila prej kohësh diskutohet është shtatëzënë.

Gjiko në një itervistë në Prive, ka zbuluar se në klip kësaj here ka një surprizë për fansat e tij.

Megjithatë, ai ka qenë stoik në qëndrimin për ta ruajtur surprizën deri për të dielën kur të dali edhe kënga e tij.

Mos vallë më në fund Gjiko dhe Elita do të konfirmojnë faktin se do të bëhen prindër? Apo bëhet fjalë për diçka tjetër?

Na duhet të presim ditën e dielë për të marrë vesh se për çfarë bëhet fjalë.

Pas