InstaBIZ

Klaudia Pepa flet për takimin me Albin dhe Albën


               Publikuar në : 18:09 - 07/12/18 |
b.f

Klaudia Pepa tashmë prej disa ditësh është rikthyer nga Italia në Shqipëri sepse u përzgjodh nga stafi së bashku me Bora Zemanin të prezantonin edicionin e 20-të të “Kënga Magjike” në krah të Ardit Gjebreas.

Në një intervistë për emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës i cili këtë javë i dedikohet krejtësisht spektaklit të “Këngës Magjike” Klaudia është pyetur nëse është shkëmbyer koridoreve me ish-bashkëshortin e saj Albi Nakon dhe a kanë folur me njëri tjetrin? Ajo pa asnjë kompleks u përgjigj kështu: “Para ca ditësh ishte me grupin e baletit… me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi edhe Alba, e u treguan shumë të mirë, i putha i përqafova.

Pas