Life Style

Kjo nuse shëndoshi fshehurazi shoqërueset e saj, që të dukej vetë e dobët


               Publikuar në : 13:32 - 08/11/18 |
el ida

Shpërndarja e historisë së kësaj nuseje në faqen e internetit të grave, ‘Penny’ pranon se pas një jete të të qënit “motra e thjeshtë”, ajo filloi një dredhi për të siguruar që askush nuk do të dukej më bukur se ajo në ditën e saj të dasmës.

Për këtë qëllim, ajo u përpoq të shëndoshte shoqërueset e saj . Dy motrat dhe një mike, si dhe zgjodhi me dashje veshje të pahijshme për to.

“Të dy motrat e mia janë të mrekullueshme . Unë gjithmonë ndihesha si Jan Brady në mes. Nuk ishte aq seksi dhe popullore sa motra ime më e madhe. Dhe unë nuk isha aq e bukur dhe argëtuese sa motra ime më e vogël, “tregon ajo.

“Por gjeta një njeri që më donte mua dhe unë nuk mund të isha më e lumtur”.

Ajo zgjodhi veshjet neon për të bërë shoqërueset e saj bardhoshe dhe bjonde të dukeshin si tw shperlara dhe pak a shumë të sëmura.

Nusja thotë se plani i saj i keq “ka funskionuar për bukuri”, me motrat e saj që kanë nevojë të ndryshojnë fustanet e tyre pas marrjes së peshës.

Historia që nga ajo kohë është bërë globale, me përdoruesit e Twitter-it që dënojnë veprimet “e pabesueshme” të nuses./Opinion.al

Pas