InstaBIZ, Te Fundit

Kim Kardshian “çmendi” rrugët e Los Angelos me fustanin e lekurës

Kim Krdashian është parë këtë fundjavë në rrugët e Studio City në Los Angelos, duke drekuar në një restorant. Por Kim nuk k harruar të lërë pa fjalë të gjithë pasi fustani i lëkurës i rrinte në mënyrë perfekte dhe i nxirrte në pah format trupore. Si për të hedhur poshtë fotografitë që u publikuan teksa pushonte në Meksikë, ajo ka vendosur t’i tregojë njerëzve se është në formën më të mirë të mundshme./Opinion.al

401C3E7200000578-4486184-And_there_s_that_famous_backside_Here_Kim_showed_off_her_shapely-a-79_1494286175660

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko