InstaBIZ, Te Fundit

Kim Kardashian bëhet emotive në ditën e baballarëve, falënderim special për meshkujt e jetës së saj

Kim Kardashian në Ditën e Baballarëve ka gjetur momentin për të treguar dashurinë ndaj bashkëshortit dhe babait të saj të ndjerë.Ajo fillimisht publikoi një postim për bashkëshortin e saj Kanye West dhe djalit të saj një vjeçar Saint.“Faleminderit që je një baba i mirë për fëmijët tanë”, shkroi 36-vjeçarja mbi foto.Ndërsa postimin tjetër që e publikoi në rrjetet sociale, Kardshian ia ka kushtuar babait të saj të ndjerë, Robert Kardashian:

“Zot, unë jam aq me fat që ishe babai im. Mbaj mend para se të vdisje, të falënderova për gjithçka që më mësove dhe të thashë që do t’i rrisja fëmijët me gjithçka që mësova nga ju”.Epo e kam mbajtur premtimin tim baba! Faleminderit që jeni më të mirët”.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko