-Jetë dhe Stil

Këto shenja horoskopi kanë fantazitë më të shfrenuara seksuale

               Publikuar në : 15:59 - 13/02/18 |
E SH

5 janë shenjat e horoskopit që nuk i zë gjumi natën pasi mendja e tyre është e mbushur me fantazi të tepruara seksuale.

Gjumi nuk është problem për këto shenja pasi lodhjen e ushqejnë me mendime të çastit dhe imagjinata të situatave epshore.

Nuk ka rëndësi nëse ditën tjetër do u duhet të zgjohen që herët për të shkuar në punë, ata janë të dobët përballë ndjesive të tyre.

Kjo përbën gjithnjë një problem të madh për këto shenja pasi bien pre lehtazi e mendjes së tyre.

Binjakët

Virgjëresha

Gaforrja

Demi

Ujori

Pas