-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Këta janë deputetët e LSI në komisionet parlamentare

Lëvizja Socialiste për Integrim ka publikuar emrat e deputetëve që do të vendosë në Komisionet Parlamentare. Kështu në komisionin e Ekonomisë ka caktuar:Edmond Haxhinasto, Përparim Spahiu dhe Gledion Rehovica. Në Komisionin e Ligjeve: Nasip Naço. Në Komisionin e Sigurisë: Endrit Brahimllari, Koka, Bitri. Në Komisionin e Veprimtarisë Prodhuese: Edmond Panariti. Në Komisionin e Shëndetësisë, Vangjel Tavo dhe Floida Kërpaci.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko