-Jetë dhe Stil

Këto janë 3 shenjat më fanatike të horoskopit, bëni kujdes me ta

               Publikuar në : 15:26 - 13/01/18 |
E SH

Ditën e djeshme ne publikuam një artikull për shenjat më liberale të horoskopit, të cilat nuk janë xheloze, dhe gjithmonë do ju japin hapësirën të jeni vetja. Por janë edhe ato 3 shenja të cilat janë aq konservatore dhe mendjembyllura sa ju duhet shumë kujdes. Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

Demi – Sigurisht që Demi do të ishte i pari në listë. Një xheloz i pakorigjueshëm, fanatik, dhe asnjëherë nuk mund të jetë aq liberal kur bëhet fjalë për partnerin. Zgjedhjet tuaja nuk mund të jenë personale nëse jeni me ta. Janë tradicional dhe nuk i pëlqejnë ndryshimet.

Peshqit – Edhe pse shenjë emotive uji, përsëri janë shumë konservatorë karshi partnerit. Xhelozia për gjërat që duan shpesh i bën mendjembyllur dhe nuk kanë çfarë t’i bëjnë.

Gaforrja – Aq sa të dashur dhe të sjellshëm janë, aq posesvi dhe xheloz bëhen karshi partnerit. Si shenjë familjare ata nuk mund të pranojnë shumë gjëra. Janë mendjembyllur dhe ju thjesht duhet të mësoheni./Opinion.al

Pas