InstaBIZ

Këngëtarja s’ka turp! Zbulon gjoksin para publikut gjatë performancës

Këngëtarja suedeze Tove Lo është e njohur për performancat e saj të guximshme dhe nuk kishte se si të ndodhte ndryshe në koncertin e saj në Manchester.

29-vjeçarja ngriti bluzën duke nxjerrë gjoksin zbuluar, duke shokuar audiencën në O2 Ritz. Ajo kishte veshur një T-shirt të shkurtër, streçe lëkurë dhe geta rrjetë të zeza. Këngëtarja bjonde hoqi këpucët dhe nuk vonoi edhe të ngrinte bluzën, mes brohorimave të publikut.

1489743620_tove-lo1

Vetëm muajin e kaluar, Tove nxorri gjoksin teksa performonte në skenë në House of Blues në Boston.

1489743613_tove-lo

1489743702_tove-lo6

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko