InstaBIZ

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të borës


               Publikuar në : 14:46 - 11/01/19 |
el ida

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, e cila prej disa vitesh është shkëputur nga Shqipëria për të jetuar në Gjermani me familjen e saj.

Megjithatë ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ditën e sotme e ka nisur duke postuar disa foto mjaft sensuale llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar në mes të borës me vetëm një robdëshamber teksa duket se po shijon pushimet dimërore në Austri.

Ledina është mama e dy fëmijëve, por vazhdon të mbetet një nga femrat më tërheqëse e të komentuara të showbiz-it shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

#crazyismysuperpower 🤪☺️😍#perfectmoment #snow #nature #vocation#ski #mountains #kitzbühel

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Pas