InstaBIZ

“Kënga Magjike”- Ardit Gjebrea shfaqet me skuadrën e prezantimit

               Publikuar në : 21:21 - 06/12/17 |
Gerta

Pak para nisjes së spektaklit Ardit Gjebrea ka pozuar me ata që do ta shoqërojnë në këto tre net të ‘Këngës Magjike’ për këtë vit.

Siç edhe shihet nga foto Ardit Gjebrea këtë vit do të prezantojë spektaklin më të madh të këngës me dy humoristët Besat Kallaku, Erion Isai dhe me prezantueset Nevila Shtylla dhe Arjola Shehu.

Këto janë shkrepjet e fundit përpara nisjes së ‘Këngës Magjike’.

 

Pas