Aktualitet

“Ke kandidat tjetër përveç Erion Veliajt?”/ Ja si përgjigjet Rama


               Publikuar në : 23:04 - 11/01/19 |
b.f

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur “Pyetjes që Vret” që Arian Çani e bën në studio sikur Zoti i drejtohet të ftuarve, duke treguar nëse ka kandidat tjetër përveç Veliajt si kryetar të Bashkisë së Tiranës.

“Edi Rama, duhet të deklarosh publikisht nga kjo studio se nuk ke kandidat tjetër perveç Erion Veliajt si kryetar të Bashkisë së Tiranës”, pyeti Çani Ramën.

“Me ndihmën tënde o Zot, u bëftë kjo realitet”, u shpreh Rama.

Po ashtu, Rama i është përgjigjur një tjetër pyetje të drejtuar nga Rama në këtë rubrikë.

“Rama, në vitin e 6 të qeverisjes tënde, ka ardhur koha të themi shkëlqimi dhe rënia e Edi Ramës?

“Mund të thoni ç’të doni, këtë nuk e përcaktojmë as unë, as ju”, tha Rama.

Pas