InstaBIZ

Kastro Zizo habit me deklaratën: Do bëhem gay për 2 vite


               Publikuar në : 11:10 - 14/06/18 |
b.f

Kantautori Kastro Zizo tërheq gjithmonë vëmendjen me deklaratat e çuditshme dhe batutat e tij të shumta. E një gjë të tillë e ka bërë edhe ditën e sotme. Kastro ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie. “Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”, përgjigjet këngëtari. “Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend”, shton Kastro duke qeshur.

Pas