Kronikë

Kapet gomonia me drogë në Vlorë

               Publikuar në : 17:32 - 16/05/18 |
rel d

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës.

Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.

Mjeti lundrues është rreth 7 metra i gjatë.

Nuk raportohet për persona të arrestuar, deri më tani

 

Pas