Sport

Kaos në ‘Selman Stërmasi’, tifozët ‘kapen’ me lojtarët


               Publikuar në : 20:17 - 06/11/18 |
b.f

Tirana dhe Kukësi e mbyllin në një barazim pa gola, ndeshjen më të rëndësishme të javës së 12-të, të luajtur në “Selman Stërmasi”.

Menjëherë pas mbylljes së lojës, tifozët bardheblu kanë pushtuar fushën, të cilët kanë filluar të kapen edhe me vetë lojtarët bardheblu.

Tifozët të acaruar pas këtyre rezultateve, filluan të kapen edhe me lojtarët, duke i kërkuar të heqin fanellën, ndërsa vazhdojnë edhe koret ofenduese ndaj drejtuesve të ekipit.

Situata u normalizua nga ndërhyrja e forcave të policisë.

 

Pas