InstaBIZ

Ka qenë banori më i diskutuar në ‘Big Brother’, ku është tani Klodian Cela?


               Publikuar në : 21:06 - 16/04/18 |
rel d

Klodian Cela, ka qenë pjesëmarrës në ‘Big Brother 3’ dhe në atë kohë fitoi vëmendjen e publikut kur deklaroi hapur prirjet e ndryshme seksuale.

Në atë kohë djaloshi nga Lezha u sulmua dhe shumë kundërshtime u shfaqën hapur për të, duke fituar vëmendjen e publikut për një kohë të gjatë.

Tashmë Klodi ka ndërtuar jetën e tij në Itali, ku punon si menaxher club-esh dhe festash.

Për ta parë si duket sot, kapiteni kombëtares shqiptare ka publikuar një foto me Klodianin teksa të dy kanë qenë në stadium ditën e djeshme gjatë ndeshjes Lazio-Roma./revistawho

Pas