InstaBIZ

Ju kujtohet Nermini, shikoni sa ka ndryshuar!

Nermini e bukur dhe tërheqëse

“Aci Hayat” apo “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet e para turke që është transmetuar në Shqiperi dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve.

A2BqsqaCEAAhsp6

Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët e një prej tyre është edhe Selin Demiratar apo siç njihet në serial si Nermini.

Aktorja shumë e dashur për publikun Selin Demiratar, tani ka ndryshuar paksa në dukje, por përsëri mbetet shumë e bukur dhe tërheqëse. Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e aktores.

 

s-2m

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko