Metro

Ju kujtohen këto sandale? GUCCI i rikthen në modë me çmim super të shtrenjtë

               Publikuar në : 21:01 - 15/05/18 |
Gerta

Kot nuk thonë shumë prej modës së vjetër po kthehen në trend në ditët e sotme. Epo shumë prej nesh me siguri kanëpatur sandalet e famshme të viteve të mëparshme, si këto që shihni në foton më poshtë.

Epo nëse kur shihni çmimin e tyre sotnga Gucci, me siguri do vini duart në kokë.

Sandalet plastike ngjyrë blu apo rozë që kemi pasur tani mbajnë logon e firmës së njohur dhe sot i gjejmë plot 500 dollarë. Epo vajza dhe cuna duhet të bëni çmos për t’i gjetur se tashmë janë trend në mbarë botën.

Pas