InstaBIZ, Te Fundit

Jennifer Lopez kapet me të dashurin në një makinë luksoze

Jennifer Lopez është një adhuruese e madhe e dizajnerit Tom Ford. Ajo u prit nga një numër mediesh teksa po arrinte në vizitë te dizajneri Tom Ford me Alex Rodriguez, të dashurin e saj prej tash e sa kohë.

Çifti ka një lidhje dashurie që nga marsi i këtji viti dhe takimi me Tom Ford ishte për një arsye interesante. Jennifer ka kërkuar që inicialet e saj të shënohen në makinën luksoze të saj Rolls Royce. Kushton e Jennifer Lopez kushon hiç më pak se 488 mijë funte.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko