Sport, Te Fundit

Jamie Vardy bëhet baba për herë të tretë, vjen në jetë djali i familjes

Jamie Vardy është bërë baba për herë të tretë.

Bashkëshortja e tij, Rebekah ka sjellë në jetë fëmijën e tretë të familjes Vardy dhe ai është një djalë. ndërsa nga martesa e tyre, çifti ka dy fëmijë të tjerë, Megan dhe Taylor.

Ende nuk është zbuluar emri i fëmijës së sapo lindur, por e sigurt është se bashkëshortja e Vardyt është një nga femrat më tërheqëse në botë.

Sulmuesi i Anglisë dhe i Leicester duhet të ndihet me fat për të dhe për familjen e tij që tashmë është shtuar dhe me një tjetër pjesëtar.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko