-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Ja sa u dënuan studentët që qëlluan Ramën me vezë

Gjykata e Tiranës shpall fajtor tetë studentët që qëlluan me vezë kryeministrin Edi Rama, duke i dënuar me 2 muaj burg, por dënimi do të konvertohet në 60 orë pune në komunitet.

Pas vendimit, kanë reaguar dhe studentët duke u shprehur: “E vetmja pendese qe kemi eshte se nuk e qelluam ne shenje…”

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko