-Jetë dhe Stil

Ja sa njerëz janë mbledhur për koncertin e Pacollit


               Publikuar në : 20:45 - 10/09/16 |
root

Kreu i AKR-së sic dhe kishte premtuar ka organizuar sot në rezidencën e tij në Hajvali, një koncert për ditëlindjen e tij. Mesa duket njerëzit kanë filluar të mblidhen dhe të jenë të shumtë dhe këtë na i vërteton edhe kjo foto që Pacolli ka postuar në rrjetet sociale.

Stafi i organizues i koncertit ka zbuluar dyshen fantastike, Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri por mendohet se në koncert do të jenë edhe emra të tjerë të skenës si Xhensila Myrtezaj, Kida, Getinjo etj, për të gjitha shijet dhe grupmoshat. Hyrja në koncert  do jetë falas.

 

Pas