Aktualitet, Te Fundit

Ja çfarë shkruan Shkëlzen Berisha për hallën që u nda nga jeta

Shkelzen Berisha ka ndare me miqte ne rrjetet sociale lajmin e hidhur te vdekjea se halles se tij.
“Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani. Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe, fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj.”, shkruan ai.

Motra e vetme e Sali Berishes vdiq ne moshen 77 vjecare.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko