Sport

ISIS kërcënon ashpër Messi-n dhe Ronaldon: Gjaku juaj do lajë tokën

               Publikuar në : 14:41 - 17/05/18 |
E SH

ISIS nuk ka të ndalur, vazhdon me kërcënimet kundër futbollisteve të njohur, por kësaj radhe kanë kaluar çdo kufi, duke kërcënuar Cristiano Ronaldon dhe Messin.

Organizata terroriste ka deklaruar së fundmi se kanë si objektiv Kupën e Botës që do zhvillohet pas disa javësh. Dy futbollistët Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë vazhdimisht në shenjestrën e tyre.

Ditën e sotme ata e kanë parë veten pjesë e fotove tmerruese të ISIS-it, teksa në të shkruhet: “Gjaku juaj do ta lajë tokën”.

Pas