InstaBIZ

”Isha në një krizë ekzistenciale”, Lori Hoxha flet për pjesëmarrjen në ‘Dancing with the Stars’

               Publikuar në : 12:55 - 14/01/18 |
Gerta

Lori Hoxha është ndër femrat më stil dhe të pëlqyera në botën e showbiz-it në vend.

Ajo ka dashur tu tregonte njerëzve se nuk është vetëm ajo vajza e pasur por se kur e do diçka apo beson tek energjia mund t’ia dalësh. E ftuar në emisionin e Bora Zemanit, “Guximtaret”, ajo u pyet për eksperiencën që kaloi në “Dancing with the Stars 4”.

Lori tregoi se ishte një kohë të cilën e etiketoi si një “krizë ekzistenciale” dhe as ajo vetë nuk kuptonte se ku përkiste pasi shumë persona e asocionin me diçka që nuk ishte, shkruan intv.al. Ajo u shpreh se ishte nje mundësi ku ajo mund tu tregonte të gjithëve se nuk dëshiron të asociohej me atë që ka apo familjen e saj por që ka karakteristikat e saj. Madje ka lënë edhe shkollën iu përkushtua shumë pasi e donte atë fitore.

Pas