Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Irina Shayk ka padyshim familjen perfekte/ Dalin fotot e çiftit me të voglën e tyre

Irina Shayk dhe Bradly Cooper kanë padyshim një familje që të gjithë do e kishin zili. Këtë fundjavë ata janë fotografuar teksa kishin dalë shëtitje me vajzën e tyre në një park të Los Angelos.

Në foto Bradly duket edhe më i bukur, teksa mban në krahë vajzën e tij Lean e ardhur në jetë dy muaj më parë. Nga ana tjetër Irina shfaqet e veshur sportive teksa shtyn karrocën dhe mban edhe qenushin e familjes. Epo çfarë mund të duash më shumë se kaq?

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko