InstaBIZ

Ilir Meta zbulon çfarë i tha vjehrra për Sali Berishën!

I ftuar në studion e ‘Zonë e Lirë’, presidenti i zgjedhur i vendit Ilir meta ka zbuluar një detaj të koalicionit të tij me Sali Berishën.

E gjithë kjo filloi me videon komike të takimit të Bashës dhe Ramës para zgjidhjes së marëveshjes, i cilësuar si një takim historik.

‘Kur e takon kundërshtarin nga afër ndryshon mendim. Dhe unë kisha problem para se t’a takoja Berishën, pas përballjes gjithçka ndryshaoi.’-ka thënë Meta.

‘Vjehra ime para se të bënim koalicionin me Berishën, nuk e donte fare doktorin duke qenë se ishtë shumë e majtë. Më pas kur e dëgjonte Berishen të fliste më ka thënë; “Nuk është dhe aq i keq ky’’-ka mbaruar rrëfimin e tij Meta duke provokuar të qeshura. 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko