Aktualitet

I tha lartmadhëri, Rama i kthehet komentuesit: Më frymëzojnë moshatarët e gocës tënde që qenka yll


               Publikuar në : 10:15 - 14/06/18 |
b.f

Kryeministri Edi Rama është përfshirë ditën e djeshme në replika me ndjekësit e tij në Facebook. Një lajmërim i Ramës për produktet e sigurta bujqësore ka ndezur debatin mes tij dhe shumë qytetarëve.

Replikat

Qytetari: Edi Rama o ti lartemadheria, a mos me thuaj qe je esull kur shkruan keto statuse?!

Rama: Lexo Ledianin se mbase te bind meqe une te dukem lartmadheri, po nuk merzitem aspak se mua me frymezojne kalamajte, moshataret e goces tende qe qenka yll se per komentatore qe s’dine cfare thone e bejne medemek ironi, nuk i harxhoja kurre energjite e kohen qe i perkushtoj cdo dite e nate kesaj detyre.

Pas