-Destinacione

I keni menduar ndonjëherë Krishtlindjet në plazh? Ja pamje e ngrohta që vijnë nga Australia

               Publikuar në : 14:26 - 24/12/17 |
Gerta

Sa herë që mendojmë për festat e fundvitit, Krishtlindjet dhe Vitin e Ri menjëherë këtë atmosferë e lidhim me të ftohtin borën dhe shirat.

Po a e keni menduar sesi do të ishte të festonit Vitin e Ri dhe Krishtlindjet në plazh?

Në Australi Viti i Ri dhe Krishlindjet janë të ngrohta!

Babagjyshi vjen në plazh, pema dhe dhuratat po ashtu janë në rërë edhe “njeriu prej bore”, është i bërë me rërë.

Nëse ne na vjen babagjyshi nga oxhaku, australianëve mesa duket u vjen duke bërë serf.

Shijoni Krishtlindjen australiane përmes këtyre fotove.

Pas