Bota

I jep fund jetës, shqiptari hidhet nga ura në mesnatë 

               Publikuar në : 11:44 - 29/12/17 |
m.b

Një 56-vjeçar i ka dhënë fund jetës pak pas mesnatës duke u hedhur nga ura Alessandria në Itali. Mediat e shtetit fqinj bëjnë me dije se viktima është është një burrë shqiptar, 56-vjec, por nuk japin identitetin e tij.

Policia është njoftuar nga një roje pranë vendngjarjes, I cili ka vënë re një portofol të hedhur në tokë, ndërsa më pas ka dalluar trupin Brenda lumit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, dhe pas nxjerrjes së trupit nga uji kanë niset hetimet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje.

 

Pas