InstaBIZ

I hedhin sutjenat në skenë, këngëtari: Po më hapni telashe


               Publikuar në : 18:50 - 08/11/18 |
b.f

The Weeknd duket se i shmangu në mënyrën më të zgjuar telashet me të dashurën e tij Bella Hadid.

Gjatë një koncerti të The Weeknd në Toronto të Kanadasë, një fanse i hodhi reçipetat në skenë, ndërkohë që e dashura e tij po shihte gjithçka.

Mirëpo, 28-vjeçari reagoi menjëherë, duke i kapur të brendshmet dhe i ktheu mbrapsht. “Po më fusni në telashe”, u shpreh ai.

Pas