Kryesore

Horoskopi, 17 Prill 2018


               Publikuar në : 08:37 - 17/04/18 |
ri.de.

DASHI

Konfigurimi i yjeve do të jetë mjaft pozitiv sot për jetën tuaj sentimentale. Do i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet dhe do ndiheni shume më të qetë.

DEMI

Do ndani çdo ide apo mendim me partnerin tuaj sot dhe mes jush nuk do mund të lindë kurrsesi asnjë mosmarrëveshje. Financat do i riorganizoni si duhet për të mos shpenzuar shumë.

BINJAKET

Ditë e paqtë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do merreni vesh për gjithçka dhe gjërat do ju ecin sipas planeve. Me pak durim mund të arrini ta stabilizoni edhe më tepër situatën financiare.

GAFORRJA

Për çiftet, kjo do të jetë një ditë mjaft harmonike dhe e mbushur me emocione të veçanta. Do i harroni te gjitha problemet e së shkuarës dhe do mendoni vetëm për të ardhmen.

LUANI

Nuk do ndiheni rehat në krahët e partnerit dhe do preferoni t’i largoheni atij. Me financat tregohuni të arsyeshëm në mënyrë që gjendja juaj ekonomike te mos ketë probleme.

VIRGJERESHA

Pas një periudhe jo shumë të ngrohtë për jetën tuaj në çift, sot situata do fillojë të ndryshojë. Partneri do mendojë në çdo moment t’iu surprizojë.

PESHORJA

Do jeni në humor shumë të mirë gjatë gjithë kësaj dite dhe do ndiheni gati për të marrë edhe disa vendime të rëndësishme mbi jetën në çift. Në aspektin profesional do të jeni në kërkim të eksperiencave të reja.

AKREPI

Nëse nuk bëni lëshime në jetën tuaj në çift tensioni do të rindizet sërish. Në pjesën më të madhe të kohës marrëdhënia me partnerin do jetë konfliktuale. Kujdes!

SHIGJETARI

Ditë ideale kjo e sotmja për të marrë vendime të rëndësishme mbi jetën sentimentale. Në planin financiar do keni vështirësi të vogla të cilat do vijnë si pasojë e pamaturisë së kohëve të fundit.

BRICJAPI

Edhe pse ndjenjat tuaja për partnerin janë të sinqerta, ai sot nuk do ju besoje aspak. Financat, falë ndihmës që do iu japin familjarët do mbeten të qëndrueshme.

UJORI

Do bashkëpunoni fort me partnerin tuaj gjatë gjithë kësaj dite dhe atmosfera do vazhdojë të mbetet e ngrohtë. Do i shprehni me tepër se kurrë ndjenjat dhe emocionet. Ne planin financiar do keni disa probleme shume te vogla te cilat do rregullohen shume shpejt

PESHQIT

Duke parë pozicionimin jo shumë të mirë të planetëve ka rrezik të lindin probleme dhe mosmarrëveshje në jetën tuaj sentimentale. Në aspektin financiar do të keni probleme. Kujdes!

Pas