Sociale

Hitparade i absurdit shqiptar


               Publikuar në : 20:24 - 16/04/18 |
rel d

Policia bashkiake konfrontohet me një shitëse ambulante, të cilës i sekuestron produktet ushqimore dhe i shkul qepët, që ajo tregtonte.

Disa gra shfaqen duke derdhur plehrat nga ura në Shkopet. Rruga dytësore Tiranë-Durrës, pranë QTU-së është katandisur si mos më keq me gropa gjigande. Një fëmijë pi cigare, që mesa kuptohet në video, ia jep daja për humor.

Janë këto disa nga materialet që transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop” në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”./tvklan.al

Pas