-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Harrojeni diellin, në fundjavë bëni gati çadrat

Kapriçot e motit në maj sa vjen e bëhën më të mëdha. Dita e premte do të jetë e mbushur me vranësira në pjesën më të madhe të vendit. Pavarësisht temperaturave të ngrohta, fundjava do të sjellë përsëri reshjet. Temperatura maksimale do të jetë 26 gradë në zonat e ulëta, dhe 22 gradë në zonat malore. Java tjetër do të nisë me vranësira, dhe në mesin e saj do të vijojnë përsëri reshjet.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko