InstaBIZ

Habit Arilena, del me tanga në koncert

               Publikuar në : 15:07 - 03/10/17 |
E SH

Këngëtarja Arilena Ara po korr shumë sukses që pas publikimit të këngës së saj “Nëntori”. Ajo ka mbajtur shumë koncerte gjatë sezonit veror të cilat duket se vijojnë edhe sot.

Në një koncert të fundit mbajtur në Rumani, Arilena i ka lënë të gjithë pa fjalë, po kjo për shkak të veshjes së saj.  Arilena ka performuar me një veshje mjaft ekstravagante

Këngëtarja duket se ka magjepsur publikun, i cili ka brohoritur një zëri kur ajo është kthyer me kurriz dhe ka treguar veshjen e saj ku ajo ka zgjedhur të dalë me tanga.

Pas