-Jetë dhe Stil, Metro

Gruaja humbet 36 kg pa dieta drastike, ja sekreti

Një 32 vjeçare humbi 36 kg pasi ju nënshtruar një diete drastike që e shndërroi nga obese në një “kockë e lëkurë”.

Por kjo rënie drastike nga pesha nuk kishte vetëm efekte pozitive, Alice Sparks tregon se ndërsa po përpiqej që të kontrollonte rënien nga pesha regjimi i saj i ri ushqimor e bënte të ndjehej e pashëndetshme dhe e lodhur.
Por pas kritikave të bashkëshortit të saj se ajo po dobësohej shumë, Alice ndryshoi dietën dhe risolli veten në format e saj ideale./ Top Channel

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko