InstaBIZ, Te Fundit

Greta Koçi “tradhton” Sali Berishën, shfaqet përqafuar me Ramën!

Dy këngëtaret Greta dhe Eni Koçi janë takuar ditën e sotme me kryeministrin Edi Rama. Ky i fundit ka postuar një foto me motrat Koçi dhe nga pamjet kuptohet që ata janë ndeshur në një nga plazhet ku Rama po kalon funjavën, shkruan opinion.al

Greta Koçi është ndër këngëtaret që publikisht e ka pranuar që ështe demokrate sa asnjëherë nuk ka nguruar të shprehë simpatin për ish-Kryeministrin Sali Berisha. Kujtojmë që gjatë PD-së në pushtet Greta Koçi ka qenë drejtore në një institucion të rëndësishëm, e sot ajo shihet e buzëqeshur dhe përqafuar me kryeministrin Rama! /opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko