Kryesore

Goool, Franca zhbllokon rezultatin


               Publikuar në : 21:08 - 10/07/18 |
b.f

Është zhbllokuar rezultati në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Botës, Rusi 2018. Franca ka shënuar golin e parë ndaj Belgjikës. Umtiti ka ndëshkuar me kokë në minutën 51′.

Një finale e parakohshme ajo që po zhvillohet në “Shën Petersburg” duke pasur parasysh nivelin dhe cilësinë e treguar nga të dy skuadrat në këtë turne. Në finale, fituesi do të ndeshet me fituesin e dalë nga çifti Kroaci-Angli.

 

Pas