-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar në Sarandë

Një 53 vjeçar, është gjendur i vdekur mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve në Viron, Bashkia Finiq.

Bëhet fjalë për G.I, 53 vjeç i cili u gjet i pajetë në orën 6:00 të mëngjesit. Ai punonte si roje në pikën e kontrollit të automjeteve, dhe mësohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një infarkti.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko