InstaBIZ

Getoari ‘kafshon’ Marinën, moderatorja e quan bish!

               Publikuar në : 21:16 - 13/02/18 |
Gerta

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Geti dhe Marina momentalisht po kalojnë pushimet dimërore në një vend me dëborë. Sigurisht që postimet nuk mungojnë nga asnjëri prej dy bashkëshortëve por ajo që na ka bërë përshtypje është një foto e postuar në Instagram nga Marina. Jemi mësuar të shohim foto të ndryshme të cilat shprehin dashurinë, ama kjo është disi e habitshme.

Aty shfaqet Getoari, i cili i pozicionuar pas saj po përpiqet ta kafshojë.E gjitha duket të jet një shaka, pasi Marina shkruan “Me bishen time”.

 

Me bishen time @ghettogeasy ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Pas