InstaBIZ

Gaz Paja publikon foton me Renaton, ja komenti epik i të dashurës së tij


               Publikuar në : 18:02 - 08/11/18 |
b.f

Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bionde.

Vetë Paja, nuk ka dashur të jap shumë detaje rreth bukuroshes që i ka rrëmbyer zemrën, por në një intervistë para disa muajsh ai e cilësoi atë si “E bukura e dheut”. Siç u zbulua nga disa media online vajza në fjalë quhet Ira Seferi dhe çifti janë parë gjatë verës në Dhërmi në biznesin e aktorit.

Para disa ditësh Gazi ai ka publikuar foto krah Renatos, e krahas disa komenteve, bie në sy ai i të dashurës së aktorit.

“A e di çfarë më tha?” : shkruan Gazi në foton e publikuar me Renaton ndërsa komenti i Irës është: Mos të tha po Ylli Baka ç’ka me ty”.

Gazi e përjashtoi nga konkursi atë dhe ajo i tha “po shef”

Arsyeja pse i ka bërë këtë koment është sepse Gazi përmendi këngëtarin në “portokalli” dhe Ylli në një dalje publike i sugjeroi të ketë kujdes dhe mos ta teproj me imitimin ndaj tij./intv.al

Pas