Sport

Futbollisti i njohur kapet ‘mat’! Puthje pasionante në jahtin luksoz

               Publikuar në : 21:40 - 16/05/18 |
Gerta

Ylli i Liverpoolit, Roberto Firmino është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurën në një jaht.


Ai dhe e dashura e tij, Larissa Pereira kanë shkuar në Ibiza për të shijuar disa ditë relaksi para se të vijnë javët e Champions League.

26-vjecari brazilian u fotografua në një jaht luksoz, i veshur me pantallona rozë dhe me kapele të zezë. Nuk mbetën pa rënë në sy format e përsosura të bukuroshes Larissa.

Së bashku me partneren, dukej i lumtur ndërsa qeshte dhe shijonte rrezet e diellit kur temperaturat shënonin 22 gradë.

Pas