-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit, Të Gjitha

Futbollisti i kombëtares publikon foton e parë me vajzën dhe tregon emrin: Po perjetoj parajsën 

Futbollisti i Kombëtares Sokol Cikalleshi është bërë baba i një vajze. Lajmin e ka njoftuar vetë Cikalleshi  në instagram, ku ka publikuar edhe foton me vogëlushen që sapo ka ardhur në jetë. 

Ciaklleshi shprehet se po përjeton parajsën duke falënderuar Zotin për vogëlushen që i ka sjellë. 

“Zyrtarisht baba”. Falenderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote.” PAs postimi që e ka shkruar edhe në gjuhën angelze,  Cikalleshi shkruan se vogëlushen e kanë quajtur Rajna.  

Mes shumë miqve që kanë përcjellë urimin e tyre, shihet edhe emri i Etrit Berishës, që iuorn jetë të gjatë për vajzën dhe familjen e saj. 

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko