-U tha në Opinion

Frangaj në studion e “Opinion”, Fevizu i tensionuar. Çfarë ndodh pas kuintave?

               Publikuar në : 23:01 - 20/11/17 |
E SH

Sot në emisionin “Opinion” po trajtohet  çështja e përgjimit të Vangjush Dakos, çështja Tahiri dhe Sota. Të ftuar janë analistë dhe gazetarë, të cilët do të flasin për temën. Por çfarë ka ndodhur përpara se të niste emisioni?

Aleksandër Frangaj ka qenë prezent në studion e “Opinion” përpara nisjes së emisionit. Aty duket edhe gazetari i emisionit Blendi Fevziu, i cili është disi i tensionuar, teksa bisedon me Lorenc Vangjelin. Bisedës së tyre i është bashkuar edhe kryeredaktorja, Desada Metaj.

Pas