Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Fptolajm/ Kur Aurela dilte me minifund në bulevardin e Llakatundit për të blerë bukë

Këngëtarja Aurela Gaçe, e cila njihet për tipin dhe karakterin e veçantë ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga vendlindja e saj kur ishte 18 vjeç dhe vazhdonte gjimnazin. Këngëtarja thotë se ka jetuar deri në moshën 19-vjeçare në Llakatund, ndërsa ka treguar dhe një histori komike të asaj kohe. Aurela thotë se kur shkonte të blinte bukën, ngrinte minifundin në bulevard.

aurelaaaokkk

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko